Telefon Yol Tarifi WhatsApp

En Yakın Su Sebili Temizleme Servisi

En Yakın Su Sebili Temizleme Servisi

En Yakın Su Sebili Temizleme Servisi

Su sebili ozon dezenfektesi ve temizliği hizmeti belirli periyotlarda yaptırılması ve ihmal edilmemesi gereken bir uygulamadır. Su sebili temizleme hizmetiyle, sebillerde oluşan fiziksel ve biyolojik kirlilik sona erdirilmektedir.

Tekdez Kurumsal; su sebili temizliği hizmetinde sektörünün lider ve öncü kuruluşudur. Geniş servis ağımızla konumunuza En yakın su sebili temizleme servisi olarak hizmet verebilmenin haklı gururunu taşımaktayız.

Kuruluşumuz, yurdumuzun tüm ilçelerinde su sebili temizliği hizmetlerini vermektedir.

EN YAKIN SU SEBİLİ TEMİZLEME SERVİSİ, TEKDEZ KURUMSAL’IN HİZMET AĞI

Su sebili temizliği geniş servis ağımızın sıralı listesi; 01 Adana, 02 Adıyaman, 03 Afyon, 04 Ağrı, 05 Amasya, 06 Ankara, 07 Antalya, 08 Artvin, 09 Aydın, 10 Balıkesir, 11 Bilecik, 12 Bingöl, 13 Bitlis, 14 Bolu, 15 Burdur, 16 Bursa, 17 Çanakkale, 18 Çankırı, 19 Çorum, 20 Denizli, 21 Diyarbakır, 22 Edirne, 23 Elazığ, 24 Erzincan, 25 Erzurum, 26 Eskişehir, 27 Gaziantep, 28 Giresun, 29 Gümüşhane, 30 Hakkari, 31 Hatay, 32 Isparta, 33 İçel (Mersin), 34 İstanbul, 35 İzmir, 36 Kars, 37 Kastamonu, 38 Kayseri, 39 Kırklareli, 40 Kırşehir, 41 Kocaeli, 42 Konya, 43 Kütahya, 44 Malatya, 45 Manisa, 46 Kahramanmaraş, 47 Mardin, 48 Muğla, 49 Muş, 50 Nevşehir, 51 Niğde, 52 Ordu, 53 Rize, 54 Sakarya, 55 Samsun, 56 Siirt, 57 Sinop, 58 Sivas, 59 Tekirdağ, 60 Tokat, 61 Trabzon, 62 Tunceli, 63 Şanlıurfa, 64 Uşak, 65 Van, 66 Yozgat, 67 Zonguldak, 68 Aksaray, 69 Bayburt, 70 Karaman, 71 Kırıkkale, 72 Batman, 73 Şırnak, 74 Bartın, 75 Ardahan, 76 Iğdır, 77 Yalova, 78 Karabük, 79 Kilis, 80 Osmaniye, 81 Düzce.

Geniş servis ağımızla Türkiye genelinde hizmet sağlamaktayız. Su sebili temizlik ekiplerinin yoğun olarak hizmet verdiği bölgeler İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Edirne ve Bursa’dır. Bu iller dışındaki taleplerinizde mutlaka en yakın tarih ve saat planlaması yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

TEKDEZ KURUMSAL’IN HİZMET VERDİĞİ BÖLGELERDEKİ SERVİSLERE NASIL ULAŞILIR?

Tekdez Kurumsal firmamızın konumunuza en yakın su sebili temizleme servislerine ulaşmak için öncelikle randevu talep etmeniz gerekmektedir. 02125540555 numaralı hattan temsilcinize, servis ekiplerinin en yakın olanını sorgulatabilirsiniz. Bu sorgulama sonrası dilerseniz su sebili temizliği randevusu oluşturabilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz çoğunlukla İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Edirne ve Bursa illerimizde yoğun olarak Su sebili temizliği servisi sağlamaktadırlar. Bu iller dışında olası su sebili temizliği talepleriniz için müşteri temsilcinizden bölgenize düzenlenecek servis programı hakkında bilgi almanız fayda bulunmaktadır.

Kuruluşumuz sebil nitelik ve imalat özellikleri fark etmeden yani mekanik ve model ayrımı yapmadan her çeşit su sebillerine temizlik hizmeti sağlayabilmektedir.

Su sebilleri sanayi tip ve ev tipi olarak iki modelde üretilmektedir. İki model arasında işleyiş olarak farklılıklar bulunur. Örneğin endüstriyel tip su sebilleri soğuk su ihtiyacını, ev tipi su sebilleri ise sıcak su ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmektedir.

Sistemleri farklı olan bu su sebillerinin, temizlik ve ozon dezenfekte uygulamaları da farklılık gösterir. Ev tipi su sebilleriyle, sanayi tip su sebillerinin ozonlanma süreleri değişkendir.

Sanayi tip su sebillerinin su yatak hazneleri büyük olduğu için, ozon süresinin artırılması gerekir. Ev tipi su sebillerinde ise bu yatak hazne daha ufaktır.

Ozonlama yapılacak alanda iki sebilde farklılık göstermektedir. Sanayi tip su sebillerinin musluklarından ozonlama yapılması yeterliyken, ev tipi su sebillerinde musluk ve üst hazneden ozonlama yapılması daha verimli sonuçlar almamıza olanak sağlar.

Su sebili temizliği hizmeti verecek firmalarında, yeterlilik olarak sahip olması gereken belgeler bulunmaktadır. Bu belge ve sertifikaların eksik olduğu firmalardan asla hizmet talebinde bulunulmamalıdır. Gerek yeterlilik gerekse profesyonellikten uzak bu korsan firmalardan alacağınız hizmet sonrası birçok problem oluşabilmektedir.

Bu problemlerin başında gıda zehirlenmeleri gelmektedir. Yanlış ünitelerle, yeterlilik dışında yapılabilecek ozonlama hizmeti sonrası sağlık problemleri oluşabilir. Bunun dışında sebil aksamları hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan bu korsan firmalar, su sebillerinizin çalışan aksamlarına zarar verebilir ve arıza oluşmasını tetikleyebilmektedir.

Tekdez Kurumsal olarak yurdumuzun tüm il ve ilçelerinde profesyonel ekiplerimizle su sebili temizliği hizmeti sağlamaktayız.

Kuruluşumuz Sağlık Bakanlığı dahil tüm yetki ve kalite sertifikasyon süreçlerine sahiptir.

Kurumsal müşteri temsilcinizi arayarak, konumunuza En yakın su sebili temizleme servisi hakkında bilgi alabilir ve uygun gününüze su sebili temizliği planlaması yapabilirsiniz.