Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Tekdez Kurumsal; çevreye ve hizmet alan kuruma karşı sorumlu, kullandığı son teknoloji ve ekipmanlarla sektörüne öncülük yapmaktadır.

Doğru ve güvenilir hizmeti sunmayı kendine hedef edinen Tekdez Kurumsal, araştırma geliştirme faaliyetleri ile %100 memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Hizmetlerinde sadece insan sağlığını korumayı hedef görmemektedir. Çevre ve doğal yaşamı olumsuz yönde etkilemeyecek sistemlerle hizmet sağlamaktadır.

Kuruluşumuz pozitif sterilizasyon hedefleri ışığında, su deposu kirliliğinin giderilmesi, suyla bulaşabilecek tehlikeli hastalıklardan korunma, çevre kirliliğinin önlenebilmesi ilkeleri ile temizlik dezenfeksiyon sektöründe paydaşlarının çok üzerinde bir konumdadır.

Türkiye’nin 81 ilinde geniş servis ağıyla verdiği hizmetlerde uluslar arası kalite standartlarında en üst seviyeyi ve mükemmelliği yakalayan Tekdez Kurumsal, lider konumunu sürdürebilir kılmak için gerek eğitim, gerekse geçmiş deneyimlerini harmanlayarak su deposu temizliği ve dezenfeksiyonu, su deposu yalıtım ve izolasyonu hizmetlerinde ismini markalaştırmıştır.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli hizmet vermek, verilen tüm hizmetler sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini artırarak sürdürmek, kalite politikamızda önemli yere sahiptir.

Profesyonel hizmet verilmesini sağlayan personellerimizin hizmet sahası ve dışında iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki gelişimlerini, kalite bilinçlerini, düzenlediğimiz eğitim ve aktivite çalışmalarıyla destekleyerek, motivasyonlarını en üst seviyede tutmaktayız.

Konusunda uzman, kalifikasyonu eksiksiz kadrosuyla, suyla bulaşabilen toplumsal sağlığı tehdit edebilecek her hususta bitirici çözümler sunmaktayız.

Tekdez Kurumsal, yürürlükteki çevre kanunları ve yayınlanmış genelgelere uymayı kendine kural edinmiştir.

Kalite politikamız ışığında kazandığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha iyi seviyelere taşıyabilmek, marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızla tek hedef çerçevesinde görmek, misyon ve vizyonumuzdur.