Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Beyoğlu Su Deposu İzolasyonu

Beyoğlu Su Deposu İzolasyonu

Beyoğlu genelinde su deposu izolasyon ve yalıtım hizmetleri için lütfen müşteri temsilcinizden randevu talep ediniz.

Su deposu yalıtımı; deponun muhafaza ettiği mevcut suyu sağlıklı olarak saklamak için ya da su kaçağı oluşan depoda kaçak probleminin giderilmesi için uygulanan bir hizmetler bütünüdür.

Pvc membran, epoksi, sürme yalıtım olarak adlandırılan izolasyon yöntemleri, plastik su deposu hariç niteliği fark etmeden her su deposuna uygulanabilmektedir.

Beyoğlu genelinde uyguladığımız su deposu izolasyonu işlemi, depo türüne göre farklılıklar göstermektedir. Bu sebeple depoya en uygun yalıtım işleminin uygulanması için, depo türünün ve izolasyon yönteminin doğru kararlaştırılması gerekmektedir.

Beyoğlu su deposu izolasyonu hizmetlerinde Tekdez Kurumsal; değerli müşterilerine çözüm odaklı, profesyonel hizmet vermektedir. Beyoğlu su deposu izolasyonu hizmetlerini alanında uzmanlaşmış, profesyonel ekiplerimiz tarafından, son teknoloji ekipmanlarla sağlamaktayız. Uyguladığımız hiçbir izolasyon yönteminde insan sağlığına zararlı solvent bulunmaz.

Çeşitli nitelik ve özellikte su depoları bulunmaktadır. Su depoları kendi içlerinde beton, metal alaşım ve plastik olarak ayrışmaktadır. Beton depolara ve metal alaşım su depolarına yalıtım uygulaması yapılabilirken, plastik su depolarına hiçbir yalıtım yada izolasyon yöntemi uygulanamamaktadır.

Beyoğlu genelinde yalıtımını yaptığımız su depolarının izolasyon öncesinde, mutlaka temizlik ve detaylı etüdünü yapmaktayız. Bu temizlik ve etüt, su deposuna hangi metot ve yöntemlerle izolasyon yapılması konusunda cevaplar sunmaktadır.

Şöyle ki bir sac su deposu izolasyondan işleminden önce detaylı temizlenip etüdü yapılmaz ise, uygulanacak malzemenin yoğunluğu veya raspa miktarı asla dengelenemez. Bu durumda izolasyon işleminin başarı seviyesi düşer.

Bazı su depolarında pasın giderilmesi için uygulanan raspalama bile yapılamayabilir. Eğer su deposu raspalamada delinme ihtimali varsa, o su deposuna yalıtım için geç kalınmış demektir.

Açıkladığımız gibi beton ve metal alaşım su depolarına farklı izolasyon yöntem ve metotları uygulanmaktadır. Beyoğlu su deposu yalıtımı işlemlerinden önce, detaylı temizlik ve etüt yapılmasını lütfen talep ediniz.

Beton su depolarına fayans kaplama yapılmış ya da kara sıva şeklinde tüketiciye teslim edilmiş olabilir. Beton su depolarında uygulaması yapılan iki farklı izolasyon yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki sürme yalıtım, ikincisi ise Pvc membran kaplama su deposu izolasyonudur. Beyoğlu genelinde su deposu sürme izolasyon talepleriniz için lütfen temsilcinizden randevu talep ediniz.

Beyoğlu genelinde genellikle sürme yalıtım genellikle kara sıva üzerine uygulanır. Yalıtım yapılmış fayans üzerine sürme bazlı izolasyon uygulanmadan önce, fayansa ara akrilik astar atarak kırcılaştırma sağlanır.

Bu uygulamanın sebebi fayansın kayganlığının sonlandırılması ve uygulanacak sürme izolasyonun kusma yapmadan fayansa yapışmasını sağlamaktır.

Bunun dışında beton su depolarına uygulanan diğer bir izolasyon yöntemi ise Pvc membran kaplamadır. Pvc membran kaplama su deposu izolasyonu kara sıva yada fayans kaplanmış fark etmeden her çeşit beton su deposuna uygulaması yapılabilir.

Uygulamasını yaptığımız sürme bazlı yalıtım ya da Pvc membran kaplama hizmetlerimiz için Beyoğlu genelinde talep oluşturmadan önce, mutlaka temizlik ve keşif planlaması yapınız. Bu planlamanın izolasyon ömrünü uzatacağı ve daha net sonuçlar çıkaracağı unutulmamalıdır.

Beyoğlu su deposu izolasyonu hizmetlerinde Tekdez Kurumsal; tüm yetki ve kalite sertifikaları sahip personelleriyle hizmet vermektedir.

Beyoğlu genelinde uygulamasını yaptığımız sürme bazlı izolasyon ile Pvc membran kaplama izolasyon arasında farklılıklar bulunaktadır. Örneğin sürme bazlı izolasyonun tamamlanma süresi 30-45 gün aralığıyken, Pvc membran yalıtımın tamamlanma süresi 1-2 gün aralığıdır.

Sürme bazlı yalıtım, mevcut depolarda su kaçağı probleminin sonlandırılmasında yeterince başarı sağlamaz. Sürme uygulama sonrası su kaçağı anlık kesilse de, uzun vadede başarısızlıkla sonuçlanabilir. Buna bağlı olarak Pvc membran kaplama izolasyon su kaçağını %100 keserek, su kaçağı problemini sonlandırır.

Sürme bazlı yalıtım üzerine fayans kaplamayı Tekdez Kurumsal olarak önermekteyiz. Tek başına sürme yalıtım suyu muhafaza etmekte başarılı sonuç göstermez. Pvc membran kaplama izolasyonda böyle bir sorun bulunmaz. Her iki izolasyon yönteminde de solvent içermeyen, insan sağlığına zararı olmayan ürünler kullanılır.

Sürme bazlı izolasyon yapılan bir depoda, kaçak olmadığı ve perde betonun ehli kişiler tarafından yapıldığına emin olunmalıdır. Her sebep ve şartta su deposu kaçağı işlemlerinde sürme bazlı izolasyon yapılması doğru değildir.

Sürme ve Pvc membran kaplama hizmetleri için, Beyoğlu genelinde Tekdez Kurumsal müşteri temsilcinizden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Metal alaşım su depoları kendi içlerinde galvaniz, sac ve modüler çelik olarak gruplandırılır. Metal alaşım su depolarına uygulanan hizmet epoksi izolasyondur. Epoksi su deposu yalıtımı genellikle paslanmayı engellemek, mevcut pasların giderilmesi ve suyu daha steril bir ortamda muhafaza etmek için uygulanır.

Epoksi su deposu izolasyonu su kaçağını kesmede başarı gösteremez. Örneğin modüler çelik bir su deposunda oluşan kaçak, epoksi izolasyonla giderilmez. Bu deponun tekrar sökülüp kurulması gerekmektedir.

Epoksi su deposu izolasyonu tamamlanma süresi de ortalama 30-45 gün aralığında olabilir. Uzun bir işlem olmasının sebebi, uygulanan izolasyon maddenin depoda tam kurumasını sağlamak ve kusmasını engellemek içindir.

Örneğin raspalama sonrası atılan anti pas uygulaması yada birinci kat epoksi uygulaması, yeterli kuruma sağlanmadan diğer işlemlere geçilirse su deposunda izolasyon kusması oluşabilmektedir.

Beyoğlu geneli tüm merkezlerinde Beyoğlu su deposu izolasyonu hizmetlerini vermekteyiz. Epoksi izolasyon hakkında daha detaylı bilgi taleplerinizde lütfen müşteri temsilcinizle iletişim sağlayınız.

Plastik su depolarına izolasyon yada yalıtım uygulaması yapılamaz. BEYOĞLU genelinde böyle taleplere olumlu karşılık veren firmaların söylemlerinden uzak durulmasını önemle değerli müşterilerimize tavsiye etmekteyiz.

Plastik su depolarında oluşan çatlak ve yarıklarda uygulanan tek işlem yapıştırmadır. Bu yapıştırma işlemi de depo içerisindeki suyun mukavemeti düşünüldüğünde, kısa sürede olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Beyoğlu genelinde örneğin çatlak bir plastik su deposunun çatlak bölgelerinin yapıştırılması o anlık çözüm gibi görünse de, hiç beklemediğimiz bir zamanda çatlak tekrarlar ve depoda yarılmalar oluşabilir. Bu durumda şebeke suyunda kesilemeyebilir ve su taşmaları yaşanır.

Şamandıranın suyu kesmesi ya da iletmesi için deponun bir bütün halinde olması gerekir. Bütünlüğü bozulan hiçbir su deposunda şamandıra görevini yapamaz ve su taşmaları oluşabilir.

Bir plastik su deposunda yarın, çatlak ya da su kaçağı oluştuğu fark edildiği an, o deponun yenisiyle değiştirilmesinde fayda bulunur.

Belirttiğimiz tüm bu sebeplerle; plastik, polietilen ya da fiber su depolarının yapıştırma işleminden uzak durulmalıdır. Plastik su deposunun neden izolasyon olamayacağı konusunda Beyoğlu genelinde daha detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen müşteri temsilcinizle iletişim sağlayınız.

Tekdez Kurumsal; Beyoğlu su deposu izolasyonu hizmetlerinde en güncek teknoloji ve profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir. Su deposu izolasyonu ya da su kaçağı sonlandırılması hakkında Beyoğlu genelinde detaylı bilgi için, müşteri temsilcinizle iletişim kurabilirsiniz.

Tekdez Kurumsal personellerinin; iş güvenliği sertifikaları, hijyen belgeleri, mesleki yeterlik belgeleri, portör muayene raporları, yüksekte çalışabilir eğitim belgeleri, operatör sertifikaları tam ve eksiksizdir.Personellerimiz düzenli eğitimlerden geçerek, kalifikasyon seviyesi yükseldikten sonra izolasyon ve yalıtım hizmetleri vermeye başlamaktadır.

Su deposu su kaçağı sonlandırılması yada korozyon sonucu paslardan arındırma işlemleri yalıtım izolasyon altında ilerleyen hizmetlerdir. Bu hizmetlerin işinde ehli, profesyonel ve yetki belgelerine sahip kuruluşlarca yapılması gerekmektedir.

Güvenli ve kalitenin tek adresi Tekdez Kurumsal firmamızdan, Beyoğlu genelinde su deposu izolasyonu ve su deposu yalıtımı hizmetleri talep edebilirsiniz.